v CZ verzi 658 345 inzerátů

Vložit inzerát zdarma

Ostrava-město Motobazar

...

Sponzorované odkazy

Nejnovější inzeráty


servisní dílenské manuály pr tyto motorky na CD: 200 Kč Ostrava-město servisní dílenské manuály pr tyto motorky na CD: Servisní manuály na CD pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město Servisní manuály na CD pro tyto motorky: Servisní manuály na CD pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město Servisní manuály na CD pro tyto motorky: servisní dílenské manuály pro tyto motorky na CD 200 Kč Ostrava-město servisní dílenské manuály pro tyto motorky na CD servisní dílenské manuály pro tyto motorky na CD 200 Kč Ostrava-město servisní dílenské manuály pro tyto motorky na CD Servisní manuály na CD  k opravám těchto motorek: 200 Kč Ostrava-město Servisní manuály na CD k opravám těchto motorek: servisní manuály k opravám těchto motorek na CD: 200 Kč Ostrava-město servisní manuály k opravám těchto motorek na CD: Servisně dílenské  manuály na CD  k těmto autům: 200 Kč Ostrava-město Servisně dílenské manuály na CD k těmto autům: servisní manuály na CD pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město servisní manuály na CD pro tyto motorky: Nenechejte se odbýt pojišťovnou dohodou Ostrava-město Nenechejte se odbýt pojišťovnou Servisní dílenské manuály na CD k opravám těchto motorek: 200 Kč Ostrava-město Servisní dílenské manuály na CD k opravám těchto motorek: servisní dílenské manuály pr tyto motorky na CD: 200 Kč Ostrava-město servisní dílenské manuály pr tyto motorky na CD: Servisní  manuály na CD  pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město Servisní manuály na CD pro tyto motorky: Servisně dílenské CD manuály-pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město Servisně dílenské CD manuály-pro tyto motorky: Servisně dílenské CD manuály-pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město Servisně dílenské CD manuály-pro tyto motorky: Servisní  manuály na CD  pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město Servisní manuály na CD pro tyto motorky: Servisně dílenské CD manuály-pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město Servisně dílenské CD manuály-pro tyto motorky: SERVISNÍ DÍLENSKÉ MANUÁLY NA CD PRO TYTO MOTORKY: 200 Kč Ostrava-město SERVISNÍ DÍLENSKÉ MANUÁLY NA CD PRO TYTO MOTORKY: servisní manuály na CD pro tyto motorky: 200 Kč Ostrava-město servisní manuály na CD pro tyto motorky: Servisní manuály pro tyto motorky na CD: 200 Kč Ostrava-město Servisní manuály pro tyto motorky na CD: Kentoya ZOOM 50 4T/ Racing - černo- 10 000 Kč Ostrava-město Kentoya ZOOM 50 4T/ Racing - černo- Honda ST1300 PanEuropean 156 000 Kč Ostrava-město Honda ST1300 PanEuropean NSU 40 000 Kč Ostrava-město NSU Prodám silniční mini motokáru 10 000 Kč Ostrava-město Prodám silniční mini motokáru Prodám skútr značka Prince 16 000 Kč Ostrava-město Prodám skútr značka Prince Vodní skůtr Sea doo GTI zánovní 129 000 Kč Ostrava-město Vodní skůtr Sea doo GTI zánovní KAWASAKI ULTRA 250 LX RIVA RACING 235 000 Kč Ostrava-město KAWASAKI ULTRA 250 LX RIVA RACING New Force 250U Scorpio 65 000 Kč Ostrava-město New Force 250U Scorpio Yamaha yz 125 20 000 Kč Ostrava-město Yamaha yz 125 Prodám Yamahu DT 125 R 19 000 Kč Ostrava-město Prodám Yamahu DT 125 R
Motobazar...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Novinky z oboru
Kdy vzroste rodičovská? O kolik? A koho se zvýšení bude týkat?

V současné době má balíček rodičovského příspěvku hodnotu 220 tisíc korun. Vláda chystá jeho navýšení až o 80 tisíc korun. Kdy se rodičovský příspěvek zvýší? A bude se týkat i rodičů, kteří již pobírají rodičovský příspěvek? Jaké další změny vláda chystá?

Jaké příjmy jsou v penzi daňově výhodné?

Mnozí penzisté v důchodovém věku ještě pracují, podnikají nebo mají jiné příjmy. Podívejme se na vybrané příjmy, kdy je zdanění nulové nebo velmi nízké. Kdy však nezapomenout na daňové povinnosti?

Jaktože má kolega nižší plat než já, ale na důchodu dostal víc?

Měsíční částka starobního důchodu závisí nejenom na aktuálních příjmech, hodnotí se téměř celý produktivní život a výše důchodu závisí i na získané době pojištění. Proto může mít zaměstnanec s nižší mzdou vyšší důchod než kolega s mzdou vyšší o tisícikoruny. Podívejme se na praktické příklady.  

Odkládáte si nějaké peníze na důchod? Měli byste

Je až překvapivé, kolik lidí se nestará o to, co bude zítra. Tím pomyslným zítřkem myslíme důchod. Prostě čas, kdy už nebudete z nějakých důvodů moci pracovat. Třeba i proto, že se vám nebude chtít.

Jak to mají důchodci se zdravotním pojištěním?

Placení zdravotního pojištění v Česku je povinné, neboť každý občan s trvalým pobytem v ČR musí platit zdravotní pojištění. Jak to však mají se zdravotním pojištěním důchodci? A jak ovlivňuje platbu zdravotního pojištění výdělek v důchodu?

Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: